VIDEO: kaķi panikā – saimniece atkal mazgājas dušā!

1 komentārs

Kaķiem ūdens nepatīk – tas ir fakts. Bet šie divi Siāmas kaķi uzskata, ka ūdens ir bīstams arī cilvēkiem, un ir pilnīgās šausmās katru reizi, kad viņu saimniece mazgājas dušā.  

Kāpēc lai cilvēks kāptu kastē, kurā draudīgi gāžas ūdens? Kāpēc lai cilvēks vispār mērktos ūdenī? Varbūt tas ir slazds un mūsu saimniecei draud briesmas? Iespējams, tieši šādi jautājumi nodarbina abu Šāronas kaķu prātus, kamēr pati saimniece mazgājas dušā. Siāmieši patiešām no sirds satraucas un, viens otru iedrošinot, cenšas palīdzēt savai saimniecei izkļūt no bīstamās dušas kabīnes – gan skaļi ņaudot un brīdinot Šāronu par, viņuprāt, draudošajām briesmām, gan mēģinot atvērt kabīnes durvis. Kaķi nespēj rimties arī tad, kad sieviete atver duškabīnes durvis, uzstājīgi aicinot viņu beidzot nākt ārā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

TOP komentāri

  • Taizemietis
    0 0 0

    Taizemietis

    mūsu Siāmas kaķis arī raud pie dušas telpas durvīm, kad saimniece mazgājas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl