24 komentāri

Ļoti iespējams, ka video redzamais kaķis šķitīs iepriekš jau kaut kur manīts. Un tā arī ir. Runča Viljama saimniece Agita pagājušā gada vasarā to publicēja savā ”Facebook” profilā. Un nepilnu desmit mēnešu laikā video skatīts vairāk nekā astoņus miljonus reižu. Kāds noteikti teiks: tas taču ir grāvējs. Un Viljama saimniece Agita patiesi astiprina, ka video tik tiešām ievērots ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.

”Ar mani ir sazinājusies Amerikas mediju kompānija ”Junkin Media” un piedāvāja sadarboties saistībā ar šo video. Tālāk video tika aizsūtīts uz Ameriku, tad arī uz Ķīnu,” raidījumā ”LNT Brokastis” stāsta Viljama saimniece Agita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms Viljama Puriņu ģimenē jau bijis mājdzīvnieks – melnā kaķu meitene Šēra. Un, tieši pateicoties Šērai, ģimene nolēmusi meklēt otru astaini – lai vienai nav tik skumji, kad neviena nav mājās. Kaķītis, kādu ģimene vēlējusies, noskatīts kaķu izstādē Ķīpsalā.

Skotu nokareno ausu kaķis no pārējām šķirnēm atšķiras ne tikai ar izskatu.

”Viņš guļ savādāk un sēž savādāk, un iet savādāk. Kad skatījāmies no aizmugures, viņš iet tādām taisnām kājiņām, un liekas tā smieklīgi,” norāda Agita.

Tāpat Viljama mīļa nodarbe ir rāpšanās pa sienu līdz pat griestiem, bet Ziemassvētkos savai ģimenei sarūpējis īstu pārsteigumu – viņš iemācījies otrādāk apgriezt tējas svecītes, kas bija daļa no kompozīcijas.

Par Viljamu un viņa sēdēšanu izlietnē, ticams, zina daudzi jo daudzi cilvēki visā pasaulē. Un arī paziņu lokā Viljams kļuvis par sava veida slavenību, taču Puriņu mājās viņš ir vienkārši mīlulis.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl