VIDEO: Jingle Cats atgriežas ar jaunu dziesmu un izskatu

Komentāri

Nu jau vairāk nekā 20 gadus Ziemassvētkos nāk klajā jauna kompozīcija ar tā dēvēto Dziedošos kaķu piedalīšanos. 1993. gadā dibinātais projekts arī šogad cenšas ielīksmot klausītājus ar tradicionālo dziesmu Zvaniņš skan, kas ”iedziedāta” kaķu valodā.

Dziedošie kaķi jeb Jingle Cats ielīksmo televīzijas skatītājus jau 20 gadus, taču šogad to radītājs Maikls Spalla ir nācis klajā ar kaut ko atšķirīgu – pirmo reizi kaķi veidoti no plastiska materiāla. Lai arī video ir jauns, kaķu dziedāšanas manierē gan nekas nav mainījies – tā pati Ziemassvētku melodija, kas veidota ar iepriekš ieskaņotiem ņaudieniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jingle Cats slavas zenītā nonāca 90. gadu vidū, izdodot ar albumu, kurā bija 20 Ziemassvētku dziesmas, kas veidotas ar komponista deviņu kaķu ņaudieniem.

Viņa nākamais projekts ir filma par to, kā radās dziedošie kaķi.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl