Komentāri
VIDEO: ja nevari paņemt dzīvnieku, patversmēm vari palīdzēt arī citādi!
Foto: ekrānuzņēmums

Katrs rudens dzīvnieku patversmē atnāk ar kādu vajadzību. Pašlaik Slokas patversmē ir aptuveni 90 suņu un 50 kaķu. Tās darbinieki uzskata, ja cilvēkam šajā brīdī nav iespējas uzņemt kādu no patversmes dzīvniekiem, palīdzību var sniegt arī citos veidos. “Var piezvanīt un pajautāt, kas konkrētajā brīdī ir nepieciešams vairāk – kaķu smiltis, barība vai kādas drēbes,” stāsta Slokas patversmes pārstāvis Oskars Mellers.

Uzņēmumam SMSCredit palīdzēt dzīvniekiem jau ir kā tradīcija – šoreiz sagatavotas noderīgas mantas patversmes iemītniekiem. Jau trešo gadu uzņēmums 4Finance sadarbībā ar SMSCredit.lv organizē šādu labdarības akciju, kas tieši domāta tam, lai sabiedrība uzzina vairāk par to problēmu, kas ir Latvijā – par daudzajām patversmēm un dzīvniekiem, kas tajās dzīvo. Mūsu mērķis ir, lai tajā brīdī, kad cilvēks nolemj paņemt mājdzīvnieku, lai sākuma doma būtu, ka šo dzīvnieku varētu paņemt no patversmes,” stāsta 4Finance izpilddirektors Toms Jurjevs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Slokas patversme ir viena no 12, kas piedalās akcijā Ķepas meklē mājas.

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl