VIDEO: internets izsmej meiteni, kurai uzbruka lācis

Komentāri

Kāds interesants precedents noticis saistībā ar kādu video – meitene, spriežot pēc YouTube profila, vārdā Marija Melija, nopublicējusi video, kurā redzams plēsīgs melnais lācis, kurš pamazām demolē viņas kajaku, kas nozīmē – visticamāk, būs problēmas izkustēties no attiecīgās lokācijas vietas. Taču internets bija citās domās…

Noskatoties šo video, viss ir skaidrs – lācis kā jau plēsīgam dzīvniekam pienākas veic savu pienākumu un posta cilvēka lietas. To gan, visticamāk, izraisīja pati jaunkundze, jo pirms tam radībai sejā iepūta piparu gāzi. Taču ne jau par to “sacepās” internets, bet gan par viņas komentāriem visa video laikā, precīzāk, viņas kaitinošo balsi. Lai saprastu, par ko ir runa, sākumā noskaties turpmāk atrodamo video, bet pēc tam dodies uz YouTube vietni un palasi, ko cilvēki raksta zem šā materiāla!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl