Komentāri

Ar ko internets mūs vēl spēj pārsteigt? Kad šķiet, ka visi kaķu un suņu video noskatīti, parādās jauni veidi, kas aizkustina visu interneta pasauli. Turpat pusmiljons skatījumu sociālajā tīklā Facebook pierāda, ka šis suns savu pienākumu veicis godam.

Cieņa un gods arī vecajam vīram, kurš savu četrkājaino draugu turpina vest ikdienas pastaigā, turklāt paša spēkiem. Novērtēt šo lielisko saderību – cilvēka labākais draugs un viņa saimnieks – varat turpmāk redzamajā video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl