VIDEO: gepardēni dzimšanas dienā notiesā pa gaļas tortei

Komentāri

Savu pirmo dzimšanas dienu grezni nosvinējuši četri gepardu mazuļi, kuri mīt Sandjego Zooloģiskajā dārzā ASV. Lai mazajiem nebūtu jākašķējas, zoodārza darbinieki katram pasniedza savu dzimšanas dienas torti.

Četri mazie gepardēni – puikas Wgasa un Refu un meitenītes Mahala un Pumzika – savu pirmo dzimšanas dienu pavadīja kopā ar savu mammu. Kā jau dzimšanas dienā pienākas, visi kopā notiesāja arī dzimšanas dienas kūku, kas bija gatavota no asinīm un sasaldētiem vistas buljona slāņiem. Visgardākais tika uzlikts kūkas augšgalā – tā bija jēlas maltās gaļas kūciņa ar simbolisku svecīti, kas arī tika izgatavota no gaļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazie gepardēni pasaulē nāca pērnā gada 13. jūlijā safari parka gepardu centrā. Ģimenīte pārcēlās uz Sandjego Zooloģisko dārzu ASV, kad mazajiem bija četri mēneši.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl