VIDEO: Dzīvnieku pasaulē draudzībai aizspriedumu nav

Komentāri

Vai suns un tīģeris var būt draugi?

Zināms taču, ka suns ar kaķi nekad tā īsti nesadzīvo, bet šo pieņēmumu apgāzuši divi minēto sugu pārstāvji – Sumatras tīģeris Kinva un Vācu aitu sugas suns Rambls ir uzauguši kopā un viņu abus vieno draudzības saites, kuras var apskaust pat cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Septiņus gadus vecie Kinva un Rambls nofilmēti Mogo Zoodārzā Jaundienvidvelsas štatā Austrālijā, aptuveni 300 km no Sidnejas.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl