Komentāri

Visu svēto dienā jeb Helovīnā, kuru amerikāņi svin vērienīgi, dekorācijām un tērpiem tērējot prāvas summas, tiek domāts arī par četrkājaino draugu pārvērtībām. Saimnieki ir izdomas bagāti, un savus mīluļus ietērpj gan jūrnieku, gan StarWars varoņu tērpos.

”Tas ir labs veids, kā satuvināt cilvēkus. Ir jauki skatīties, kā saimnieki poš savus mīluļus,” stāsta kāds Helovīna kostīmu veikalā satikts pircējs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad amerikāņi plāno Helovīna tērpu iegādei tērēt rekordlielu summu – teju trīs miljardus ASV dolāru. Turklāt 35 miljoni ASV dolāru tiks tērēti tieši mājdzīvnieku uzpošanai, liecina aptaujas dati.

Helovīna tērpu veikalā atzīst, ka ik gadu mode mainās.

Mērija Džonsone, tērpu pārdevēja:

Šogad pircējus iedvesmojuši seriāli Vikingi, Troņu spēles, tāpat piedāvājam lieliskus StarWars kostīmus.

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl