UZMANĪBU: iespējams, mīļākais suņu uzbrukums

Komentāri

Katru nedēļu kaut kur parādās ziņa, ka kāds suns uzbrucis kādam, un varam teikt, ka šī būs viena no tām, tikai raksturs ir pavisam cits. Noskatoties šo video, iespējams, ļoti daudzi labprāt būtu tā jaunieša vietā, kurš “pārcieta” liela skaita zelta retrīveru kucēnu uzbrukumu.

Video piedalās astoņi “asinskāri” un ar neiedomājamu mīļumu apveltīti kucēni, kas, visticamāk, pavisam nesen piedzimuši savai māmuļai, kas arī redzama video, bet bija jūtami sagurusi no mazo jampadrača cēlāju uzmanības, tāpēc ātri vien pazuda no kadra. Taču mazajiem bija cits uzmanības pievērsējs, kas tīri labi pildīja savu funkciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl