Talantīgu jūras lauvu ģimene sajūsmina ķīniešus

0 Komentāru
Talantīgu jūras lauvu ģimene sajūsmina ķīniešus
Foto: Scanpix

Talantīgiem vecākiem reizēm dzimst vēl talantīgāki bērni. Izrādās, šāda likumsakarība novērojama arī dzīvnieku pasaulē. Ķīnā kādai jūras lauvai, kas prot spēlēt saksofonu, piedzimis mazulis, kas savas iedzimtās spējas izklaidēt publiku sācis izrādīt jau drīz pēc nākšanas pasaulē.

Jūras lauvas mazulis ir mēnesi vecs, bet jau tagad izrāda vēlmi uzstāties publikas priekšā. Mazuļa māte ir Čongkingas atrakciju parka galvenā zvaigzne. Astoņus gadus vecā jūras lauva prot spēlēt saksofonu un dejot, turot mutē šalli.

Atrakciju parka treneri ir pārliecināti, ka dēls, visticamāk, mantojis mātes skatuves talantu. Mazulis izskatoties ļoti gudrs, dzīvelīgs un izrādot lielu prieku, lecot iekšā un ārā no ūdens. Treneri ir pārliecināti, ka ir piedzimusi jauna zvaigzne, kura pavisam drīz būs gatava darbam.

Foto

Jūras lauvas tiek ierindoti starp inteliģentākajiem dzīvniekiem uz zemeslodes. Pētījumi liecina, ka jūras lauvas ir spējīgas loģiski domāt un izdarīt pat vienkāršus secinājumus. Tie ir galvenie iemesli, kāpēc jūras lauvas bieži tiek izmantotas dažādos ūdens šovos, lai demonstrētu prasmi mest bumbiņas, pārvietoties pa kāpnēm un pat muzicēt.

0 Komentāru