Suņuki ķer viļņus sērfošanas festivālā

Komentāri
Suņuki ķer viļņus sērfošanas festivālā
Foto: Reuters/ Scanpix

Kā jau daudzkārt tas stāstīts, sērfot var ne tikai cilvēki, bet arī suņi. Sērfošanas festivāls Kvīnslendā, kurā piedalās gan dzīvnieki, gan viņu saimnieki, piesaistījis simtiem ziņkārīgu vērotāju.

Tērpušies speciāli piemērotos hidrotērpos un glābšanas vestēs, uz sērfošanas dēļiem līdzās saimniekiem redzami arī viņu četrkājainie draugi. Savdabīgās sacensības vērot ieradušies vairāki simti cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sērfošanas festivāls Austrālijas Kvīnslendas štatā ir vienīgais pasaulē, kurā starp dažādām citām disciplīnām ir atsevišķas sacensības tieši sērferiem – suņiem. Daži mīluļi redzami, balansējot sērfošanas dēļa priekšgalā kopā ar saimniekiem, kamēr citiem suņiem dēli izdodas novaldīt pašiem. Sacensību rīkotājs Pols Džarets atzīst, ka ”šī ir fantastiska pieredze gan suņiem, gan viņu saimniekiem. Šajā disciplīnā galvenais ir jautrība un izklaide, bet sacensību gars paliek otrajā plānā”.

”Es ļoti lepojos, ka viņš palika uz sērfošanas dēļa. Likās, ka leks nost, bet nē – uzticējās man tik ļoti, ka palika. Tas ļoti priecē!” savu suni slavē sacensību dalībniece Kerija Pitmana.

Sērfošanas festivāls Kvīnslendā kļuvis par tradīciju. Šogad tas norisinās 25. gadu pēc kārtas. Liela popularitāte ir vēl viena festivāla disciplīnai – senioru sacensībām. Tajās piedalās kungi un dāmas vecumā virs 70 gadiem. Šogad festivāls pulcējis rekordlielu ārvalstu dalībnieku skaitu – pārstāvjus no 20 dažādām pasaules valstīm.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl