Suņu salidojumā Pārdaugavā kronēti skaistākie suņu puikas un meitenes

0 Komentāru
Suņu salidojumā Pārdaugavā kronēti skaistākie suņu puikas un meitenes
Foto: F64

Ieskandinot Vispasaules dzīvnieku dienu, ko svin 4. oktobrī, šodien, 24. septembrī, suņu mīļotāji, tikās Adoptēto suņu salidojumā patversmes Dzīvnieku draugs teritorijā.

Salidojums ir sena Dzīvnieku Drauga tradīcija, taču šogad tas tika gaidīts jo īpaši, jo patversme svin 15 gadu jubileju. Tāpēc uz salidojumu šogad tika pulcināti ne vien suņi, kas no patversmes adoptēti iepriekšējā gadā, bet arī pārējie bijušie iemītnieki.

Visi atnākušie suņu puiši un meitenes tradicionāli tika nominēti balvām Vecie zaldāti, Mazie, ņiprie, Zelta jaunatne, Nebēdņi, Smagās astes, Laimīgie stāsti un citām. Tika izvēlēti arī piecpadsmitgades Mis un Misters – visīpašākie suņi, kuri ar savu izskatu, dzīvesstāstu un raksturu visdziļāk iespiedušies patversmes kolektīva atmiņā.

Foto

Viens no galvenajiem pasākuma mērķiem ir ne vien satikt adoptētos suņus un uzzināt, kā viņiem klājas jaunajā dzīvē, bet arī popularizēt dzīvnieku adopciju, uzskatāmi demonstrējot, ka no patversmes paņemts suns ir tikpat labs, ja ne pat labāks draugs kā tas, kas iegādāts šķirnes suņu audzētavā vai nopirkts pēc sludinājuma.

0 Komentāru