Suns, kas nepadevās un tika pie kārotā!

Komentāri

Katram no mums ir savi talanti un kaut kas, kas nepavisam nepadodas. Tāpat ir arī kādam sunim Francim, kuram, lai kā gribētos, neizdodas noķert gaisā pasviestu kārumu.

Droši vien zini ne vienu vien suni, kas ar Šveices pulksteņmeistara precizitāti vēl gaisā pakamps pasviestu gardumu, bet Francim nu nekādi neizdodas. Vai tas būtu sulīgs gaļas gabaliņš, neveselīgs, bet tik gards virtulis, sarkana zemenīte… Viss lido garām Franča mutei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Taču Francis un viņa saimnieks nav vieglā ceļa gājējs – pienāk tā diena, pienāk tās stunda, kad Francis piedzīvo zvaigžņu mirkli – kartupelis frī tiek pakampts gaisā! Urāaa!

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl