Suns grib rotaļāties ar kādā Latvijas krastā izpeldējušu roni

Komentāri

Jā, tas noticis tepat pie mums, Latvijā! Suns vārdā Marko pastaigas laikā ar savu saimnieku kādā no mūsu pludmalēm “uzgājis” krastā izpeldējušu roni un gribējis vienkārši padraudzēties. Viņa jaunais draugs gan par to nebija īpašā sajūsmā.

Internetā ir daudz un dažādu video par to, kā savā starpā mīļi sadraudzējušies arī dažādu sugu un dzimšu pārstāvji, taču šis, par nelaimi (vai laimi?), nav tas gadījums. Kāds saimnieks vedis pastaigā savu suni vārdā Marko, kurš savukārt ar aso degunu atradis sev jaunu rotaļu biedru. Diemžēl šī draudzības uzsākšana beigusies ar fiasko, jo jūras dzīvnieks nebija īpaši pretimnākošs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Materiāls, kas ievietots Rolanda Kronberga YouTube kanālā, gan ir tikai 11 sekundes garš, jo, visticamāk, tieši pēc tik neilga brīža šī jaunā draudzība arī noslēdzās. Ak, nabaga Marko!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl