Suns ar diviem deguniem kļuvis par īstu zvaigzni

Komentāri

Šis stāsts apliecina, ka ne tikai vispār pieņemtais var pretendēt uz mīlestību un īstu draudzību.

Stāsts ir par bezšķirnes suni vārdā Tobijs, kurš piedzimis ar… diviem deguniem. Dzīvnieku patversmē, kurā bija nonācis Tobijs, bija nolemts dzīvnieku iemidzināt, taču šis ir stāsts ar laimīgām beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāds Kalifornijas iedzīvotājs Rejs, kurš ik pa laikam mēdz apmeklēt patversmi, lai izvestu pastaigā tajā mītošos dzīvniekus, ieraugot Tobiju sapratis, ka vēlas šo suni adoptēt. Kungs jau iepriekš no iemidzināšanas izglābis arī dīvainu čivavas šķirnes suni un pundurpinčeru ar piecām kājām. Jauniegūto draugu divdegunaino Tobiju viņš dēvē par sirsnīgāko un uzticamāko suni pasaulē.

Tobijs ne vien ieguvis mīlošus saimniekus, bet arī popularitāti, lai apskatītu, samīļotu un nofotografētos ar divu degunu īpašnieku, uz Kaliforniju brauc tūkstošiem interesentu no visas Amerikas un ne tikai.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl