Sunenīte uzņemas rūpes par tīģerēniem

Komentāri

Vācijas mediju uzmanības centrā nonācis kāds neparasts, aizkustinošs stāsts. Rūpes par diviem mātes pamestiem Bengālijas tīģeriem uzņēmies suns.

Bengālijas tīģeru nākšana pasaulē Vācijas Štukenbrokas zooloģiskā dārzā bija liels notikums. Taču ātri vien prieku nomainīja bēdas. Vien nepilnu stundu pēc mazuļu dzimšanas viņu bioloģiskā māte atteicās savus jaundzimušos pieņemt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zoodārza darbinieki stāsta, ka, mazuļiem piedzimstot, viņi bijuši kritiskā stāvoklī – ļoti novārguši. Mātes sasildīšana un aprūpēšana tobrīd bijusi īpaši svarīga, taču pieaugušo dzīvnieku nav bijis iespējams ietekmēt. Tīģerēnus savā paspārnē ņēmusi viena no zoodārza darbiniecēm. Pareizāk sakot, viņai piederošā sunenīte Leona. Suns pieņēmis mazos tīģerēnus – Persiku un Pērli kā savus kucēnus.

Neparastā savienība ātri apradusi, un,kā stāsta saimniece, tagad Leona kļuvusi arī par mazuļu izklaidētāju un skolotāju.

Sunenīte Leona ir pieredzējusi surogātmāte, viņa uzņēmusies rūpes arī par citiem mātes pamestiem tīģerēniem un lauvēniem.

Suņa saimniece tikmēr stingri atgādina, ka pārāk lielam mīļumam nevar ļauties, jāatceras, ka šie ir savvaļas, nevis mājdzīvnieki, un mūžīgi viņi šādos apstākļos uzturēties nevar, jo tas ir bīstami.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl