Sociālo tīklu lietotājus aizkustina Skrundas novada policistu rīcība

Komentāri
Sociālo tīklu lietotājus aizkustina Skrundas novada policistu rīcība
Foto: Normunds Eihe, Skrundas novada pašvaldības policijas vecākais inspektors

Vakar sociālajā vietnē Twitter, kā arī Skrundas novada portālā tika izplatīta ziņa, ka no vecas, neaizvērtas akas, kas atrodas Skrundā, bijušā universālveikala teritorijā, Skrundas novada pašvaldības policijas darbinieki izcēla desmit ežus, kuri saviem spēkiem no akas nevarēja izkļūt.

“Nelaimē nokļuvušos dzīvniekus pamanīja nejauša garāmgājēja – izdzirdot aizdomīgus trokšņus un konstatējot notikušo, viņa sazinājās ar pašvaldības policiju. Eži tika izcelti no akas, un, tā kā tiem nebija nekādu redzamu traumu, tie tika palaisti brīvībā,” raksta portāls Skrunda.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Arī tviterī šī ziņa izpelnījās manāmu atzinību, nopelnot vairākus retvītus, kā arī atzinību no cilvēkiem par labi padarīto darbu.

Skrundas novada pašvaldības policija jau noskaidrojusi teritorijas īpašnieku, kā arī aicina visus apsekot un sakopt savus īpašumus.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl