Komentāri
Sociālo tīklu hits: dzīvnieki pret rotaļlietām un robotiem
Foto: Pixabay.com

Pasaules interneta sirdi iekarojis kārtējais video, kurā apvienoti dzīvnieki no visas pasaules, kuri cenšas uzveikt savas bailes pret jaunajiem mājas “īrniekiem” jeb rotaļlietām un pat robotiem.

Šajā materiālā redzams, kā dažādu sugu pārstāvji – suņi, kaķi un pat papagaiļi – izrāda uzmanību attiecīgajā telpā novietotiem mīkstajām (un arī cietām) rotaļlietām, bet vienā epizodē pat manāms robots un tas, kā pret to izturas kaķis.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl