Smieklīgi: Vārna domā, ka ir ļoti viltīga…

Komentāri

Īsts slepenais spiegs! Protams, pats putns tā uzskata, bet cilvēks tomēr ir mazliet gudrāks, tas ir jāatzīst.

Kāds jaunietis, sēžot parkā uz soliņa, ievēroja, ka uz tā paša soliņa netālu no viņa nolaidusies kāda vārna, kura ļoti cītīgi cenšas viņam pielavīties. Tad viņš nolēma to nofilmēt un iznākums ir diezgan smieklīgs – melnajam putnam nenojaušot, kas ir kamera, šķiet, ka tas spēj nemanāmi pielavīties, lai gan beigās apmānīta ir tieši viņa. Skaties video!

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl