Sliņķis tic, ka spēj lidot!

Komentāri

Šis video gan ir vecs kā pasaule, bet pavisam noteikti uzlabos omu, ja šajā otrdienas rītā sanācis izkāpt no gultas ne ar to kāju.

Šis materiāls YouTube vietnē ievietots gandrīz pirms četriem gadiem, kopā savācot 12 miljonus skatījumu, taču tas nemaina to, ka spēs uzlabot omu pat skeptiskākajiem cilvēkiem. Kādā spāniski runājošā zemē garām braucošo uzmanību piesaistīja kāds sliņķis, kurš savā ierastajā tempā grasījās šķērsot ielu. Visticamāk, tas ir kāda dabas parka iemītnieks, jo cilvēks, kurš viņu pārnesa no vietas ielas malas uz otru, bija tērpies rezervāta darbiniekam līdzīgā kostīmā. Viss beidzās laimīgi, un dzīvnieks pat uz brīdi izbaudīja, kā tas ir – lidot!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl