Skaķītis rāda piemēru, kā blēņoties. Kaķu video konkurss turpinās!

0 Komentāru
Skaķītis rāda piemēru, kā blēņoties. Kaķu video konkurss turpinās!
Foto: Skaties.lv

Pirms nedēļas portāls Skaties.lv izsludināja kaķu video kuriozu konkursu, lai noskaidrotu, kurš ir smieklīgākais kaķis Latvijā. Kamēr vēl rit pieteikšanās, portāla Skaties.lv šovu eksperts, iespējams, slavenākais kaķītis Latvijā Skaķītis rāda piemēru, kā blēņoties. 

No darba brīvajā laikā kaķītis Skaķītis labprāt “vāra ziepes”. Dažas no tām mums izdevies iemūžināt arī video. Viena no Skaķīša mīļākajām blēņām ir lielās māsas Bellas dresēšana.

Īpaši aktīvs Skaķītis ir pēc garās un garlaicīgās nakts. Ik rītu mazais pūkainis tiek lutināts ar gardu našķi, tāpēc, tuvojoties brokastu laikam, kaķēns kļūst īpaši nemierīgs un skaļi pieprasa savu porciju.

Šeit gan jāatzīmē, ka Skaķītis ir mazā kaķēna skatuves vārds, ikdienā viņš atsaucas uz vārdu Koko.

VIDEO

FOTO: Skaķītis darbos un ikdienā

Skaties.lv rīko konkursu ar foršām balvām – iesūti smieklīgu video ar sava mīluļa izdarībām un tiec pie pārnēsājama mobilā telefona lādētāja!

Uzmanību, uzmanību! Skaties.lv nekādā gadījumā nevēlas, lai kaķi tiktu jebkādā veidā traumēti, tāpēc, saimniek, pirms ķeries pie kameras – izvērtē, vai Tavs mīlulis no ieplānotās aktivitātes necietīs.

Kas Tev jādara?

  1. Nofilmē savu kaķīti smieklīgā situācijā.
  2. Augšupielādē to šeit.
  3. Popularizē savu video sociālajos tīklos!

Trīs populārākos video apbalvosim ar pārnēsājamajiem telefona lādētājiem, lai nepaliec bez sakariem arī mežā. Atļausimies teikt, ka ierīce der visiem populārākajiem un modernākajiem telefoniem :)

To visu vari izdarīt šeit.

Šobrīd populārākie konkursa VIDEO

1.vieta – 41 balss

2.vieta – 34 balsis

3.vieta – 25 balsis

0 Komentāru