KONKURSS NOSLĒDZIES! Šīs vasaras “mjaukākais” fotokonkurss

4 komentāri
KONKURSS NOSLĒDZIES! Šīs vasaras “mjaukākais” fotokonkurss
Foto: Skaties.lv

Kaķis nenoliedzami ir viens no visnoslēpumainākajiem dzīvniekiem pasaulē – skaists, neatkarīgs, pašapzinīgs, lepns un līdz galam neizdibināms.

Pirms daudziem gadsimtiem Ēģiptē kaķus pielūdza kā dievus, un nav nekādu šaubu, ka šo faktu kaķi joprojām nav aizmirsuši. Katrs kaķis ir personība ar saviem uzskatiem par visu – arī par cilvēku, kas tam pieder.

Kā jau karaliskai būtnei, kaķim patīk, ja viņu apbrīno – un, jo lielāks ir apjūsmotāju pulks, jo labāk! Ikviena kaķa saimnieka fotokrājumos ir momentuzņēmumi  ar savu mīluli. Šis ir īstais brīdis, lai ar šīm fotogrāfijām un kaķu sagādāto prieku dalītos ar portāla SKATIES.LV lasītajiem, jo tiek izsludināts kaķu fotokonkurss, kurā piedalīties aicinām ikvienu šo dzīvnieku saimnieku vai draugu.

Iemūžiniet savu mīluli smieklīgā situācijā – vai tā ir laiska atpūta, vai jautrs rotaļu brīdis, un līdz 15.jūlijam fotogrāfiju iesūtiet  mums, aizpildot konkursa formu. Uzvarētājs tiks noteikts SKATIES.LV lasītāju balsojumā. Balsot par minkām varēs līdz 15. jūlija plkst. 15:00. Divu novērtētāko foto autori saņems dāvanu kartes 25 eiro vērtībā no visasdavanas.lv. Uzvarētājus paziņosim 15. jūlija pēcpusdienā.

Konkurss ir noslēdzies, bet tas neliedz tev apskatīt foršos peļu junkurus!

Autorizējies ar savu Facebook vai Draugiem.lv profilu un nobalso par, tavuprāt, foršāko kaķu bildi! Autorizācijas pogas ir tieši zem bilžu iesūtīšanas anketas!

4 komentāri