Šis suns zina, kā nespēlēt pēc noteikumiem

Komentāri

Takša šķirnes suņi ir diezgan gudri savas sugas pārstāvji, un vienam no tiem kāds jaunietis iemācījis “spēlēt” hokeju. Taču viņš nav vienīgais “bērns” ģimenē, jo ir arī otrs.

Lai gan lielāko daļu šajā video aizņem sunītis, kuram būtu jādod galvenā loma, patiesībā stāsta patiesais mērķis ir parādīt to, kā jāspēj spēlēt ne pēc noteikumiem. To, kā tas izskatās reālajā dzīvē, apskatieties zemāk atrodamajā video. Kad pienāks beigas, sapratīsit domu! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divi taksīši cīnās par bumbiņu

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl