Šis “dzīvnieku karalis” ir īsts maiguma iemiesojums

Komentāri
Šis “dzīvnieku karalis” ir īsts maiguma iemiesojums
Foto: facebook/insyncexotics

Plašu apmeklētāju interesi Teksasā, ASV ieguvis kāds pieaudzis lauva, kurš… guļ, apsedzoties ar sedziņu. Savvaļas dzīvnieku centra darbinieki norādījuši, ka lauva bez savas iemīļotās segas īsti pat nespējot iemigt.

Kaut arī lauva vārdā Lamberts patversmē nogādāts pirms aptuveni diviem gadiem, dzīvnieku ķēniņš joprojām izrāda lielu prieku par ieritināšanos savā sedziņā. Viņam ir pieejamas vairākas segas, turklāt dažādās krāsas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lauva savvaļas dzīvniekiem domātā patversmē nonācis pēc tam, kad īpašnieki to bija nelegāli iegādājušies savam bērnam. Meitene bija noskatījusies multiplikācijas filmu Karalis lauva un savā īpašumā vēlējās iegūt vienu no galvenās lomas tēliem – lauvu Simbu. Vecāki paklausījuši bērna iegribai, taču drīz vien pēc lauvēna iegādāšanas sapratuši, ka dzīvnieks vairāk tiem nav vajadzīgs, un ģimene lauvēnu atdevuši patversmei.

Bijušie īpašnieki norādījuši dzīvnieku kopējiem, ka lauva esot pieradis pie apsegšanas ar segu. Un, izrādās, arī tagad dzīvnieks ļoti labprāt ik vakaru ieritinoties segā. Tiesa, tagad aprūpe dzīvnieku ķēniņam ir profesionāla un pilnvērtīga.

Good night, sweet boy! You came to us at just the perfect time, and we love you! <3

Posted by In-Sync Exotics Wildlife Rescue and Educational Center on otrdiena, 2016. gada 22. marts

I have had some comments wondering if Lambert still slept with his blankie…….check it out! G’night sweet Lambert!

Posted by In-Sync Exotics Wildlife Rescue and Educational Center on otrdiena, 2016. gada 19. janvāris

Lasi vēl