Komentāri

Sociālās saziņas tīklus apceļojis kāds sirsnīgs video no zoodārza, kurā redzams, ka lauvēnam neatlaidības ir tikpat daudz, cik mātei pacietības.

Mazotnē pasaules izzināšana bieži vien notiek caur rotaļām. Līdzīgi ir arī dzīvnieku pasaulē. Arī kāds zoodārza lauvēns ceļā uz izpēti un izziņu vienam no vecākiem neļauj pagurt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sociālas saziņas tīkla Facebook lietotāji ar prieku dalās ar video, kurā lauvēns apliecina mednieka talantu jau mazotnē. Lai arī māmiņas asti neizdodas noķert, viņa sportisko neatlaidība varētu apskaut pat olimpieši.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl