Komentāri
Sirsnīgi: divu ziloņu atkalsatikšanās pēc vairāk nekā 20 gadiem
Foto: Freeimages.com

Šis stāsts patiesi nav nekas jauns, taču emocionāls un tik sirsnīgs, ka gribas to skatīties atkal un atkal, un atkal. Širleja un Dženija ir kādreizējie cirka ziloņi, kas tika izšķirti. Pagājuši 22 gadi, un šie dzīvnieki joprojām atceras viens otru. Aizkustinoši!

Dženija vēl bija jauniņa, bet Širleja – jau sasniegusi pieklājīgu vecumu, kad tās “iepazinās” cirkū. Atkalapvienošanās notika Ziloņu svētnīcā, Tenesijā, ASV, kurā neticamā kārtā zilonenes viena otru atcerējās, un ne tikai – šī tikšanās izvērtās negaidīti emocionāla, lai gan kopā tika nodzīvota tikai viena ziema. Pārāk neticami, lai būtu patiesība? Noskaties videomateriālu!

FOTO

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl