Septiņu gadu vecumā mūžībā devies interneta leģenda Nīgrais kaķis

5 komentāri
Septiņu gadu vecumā mūžībā devies interneta leģenda Nīgrais kaķis
AP/SCANPIX

Septiņu gadu vecumā uz citiem medību laukiem devies viens no pasaulē zināmākajiem dzīvniekiem – Grumpy Cat jeb Nīgrais kaķis, kas kļuva par pasaules mēroga sensāciju, bet savu saimnieci padarīja par miljonāri. Murrājošais mājdzīvnieks miris 14. maijā.

Grumpy Cat, kas patiesībā ir kaķene, nomiris mājās, savas saimnieces Tabatas rokās.

“Neskatoties uz profesionālu veterinārārstu un viņas mīlošās ģimenes sniegto palīdzību, īgnā kaķene cīnījās ar nesen piedzīvotā urīna ceļa iekaisuma radītajām komplikācijām, kas bija spēcīgākas par viņu,” minča saimniece Tabata pavēstījusi sociālajos tīklos.

Arizonā, ASV dzīvojošais kaķis “miljoniem cilvēku visā pasaulē palīdzēja pasmaidīt,” minēts kaķenes saimnieces ierakstā “Instagram”.

 

View this post on Instagram

 

Some days are grumpier than others…

A post shared by Grumpy Cat (@realgrumpycat) on

Nīgrais kaķis, īstajā vārdā Tardar Sauce, kļuva par pasaules mēroga interneta sensāciju sava purniņa dēļ – Tardara vienkārši visu laiku izskatās dusmīga un ar dzīvi neapmierināta.

Pateicoties savam izskatam, viņas mīms internetā tika šērots miljoniem reižu, kas kaķenei un viņas saimniecei atnesa pasaules slavu. Un arī bagātību.

Tardara dzimusi 2012. gada 4. aprīlī. Viņas saimniece Tabata pirms tam strādāja kādā kafejnīcā, taču, kā viņa pati atzinusi vairākiem ārvalstu medijiem, no darba varējusi aiziet uzreiz pēc tam, kad kaķene kļuvusi pasaulslavena.

Interesanti, ka 2014. gads, kad ”dzima” Nīgrās kaķenes meme, Tardara savai saimniecei nopelnīja gandrīz 16 miljonus ASV dolāru.

Taču patiesībā Tardara nemaz nebija nīgra – dzīvē bijusi ļoti mīļa kaķene, ko pierāda neskaitāmie ”YouTube” video.