Sarkano pandu mazuļi pirmo reizi izrādās publikai

Komentāri

Debiju plašākai sabiedrībai piedzīvojuši divi sarkano pandu mazuļi. Abu dzīvnieciņu parādīšanās priecējusi Bruklinas zoodārza apmeklētājus Ņujorkā.

Sarkano pandu mazuļi vēl nav ieguvuši savus vārdus, bet jau priecē zoodārza apmeklētājus, iepazīstot savas turpmākās mājas. Tās būs zoodārzā Bruklinā, taču rūpīgi veidotas, lai maksimāli atgādinātu to dabisko dzīves vidi Himalaju austrumu pakājē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par spīti sugas nosaukumam un faktam, ka tās pārtiek no bambusiem, sarkanajām pandām nav saiknes ar slavenajām milzu pandām. Tomēr sarkanās pandas ir tikpat aizsargājams dzīvnieks. Tām vidēji dzimst tikai viens pēcnācējs gadā, un to izdzīvošanas izredzes ir apdraudētas. Pasaulē eksistē vien 10 tūkstoši šo dzīvnieku. Pēdējo 50 gadu laikā to skaits samazinājies par vismaz 40%.

FOTO:

VIDEO:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl