Sacensībās noskaidro ātrāko čivavu

Komentāri
Sacensībās noskaidro ātrāko čivavu
Foto: AFP/ LETA

Pasaulē mazākie suņi – čivavas – ir izcili skrējēji. Vismaz tā domā viņu saimnieki, kuri ASV Floridas štatā ik gadu rīko čivavu skriešanas sacensības.

ASV dienvidu pilsētā Vinterpārkā bija pulcējušies vairāk nekā 100 čivavas suņu īpašnieku, kuri savus mīluļus bija pieteikuši gadskārtējās skriešanas sacīkstēs. Daži no sacensību dalībniekiem bija ļoti pieredzējuši. Vecākajam čivavas sportistam bija jau 14 gadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Čivavas suņu skriešanas sacensības tiek rīkotas labdarības vārdā. Skatītājiem par sacensību vērošanu nav jāpērk ieejas biļetes, taču čivavu saimnieki maksā dalības maksu, kas tiek ziedota suņu patversmēm.

Čivavas ir mazākā suņu šķirne pasaulē. Tā radusies Meksikā un nosaukta par godu vienam no Meksikas štatiem, kurā 1850. gadā šos miniatūros suņus atklāja rietumu pētnieki.

Čivavas skausta augstums svārstās vien no 15 līdz 23 centimetriem. Taču, par spīti savam niecīgajam augumam, čivavas var būt ļoti temperamentīgi un pat agresīvi. Čivavas audzināšanai jāpievērš liela uzmanība, jo šis suns var kļūt par neaprēķināmu sava saimnieka ”miesassargu”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl