Runcis Krievijas veikalā mielojas ar delikatesēm

Komentāri

Kāds ruds runcis kļuvis par Vladivostokas interneta slavenību. Lidostas darbiniekiem izdevies uzfilmēt, kā viņš naktī ielavījies lidostas veikala telpās un līdz sirds patikai mielojies ar zivs delikatesēm, uzņēmumam radot 900 eiro lielus zaudējumus.

Kaķa izvēle naksnīgajā zādzībā bijusi visnotaļ cienījama – viņš notiesājis kalmāru, vienu buti, nedaudz pagaršojis arī astoņkājus un citas delikateses. Veikala darbinieki nelūgto viesi nedzina prom, bet gan ķērās pie filmēšanas. Pēc negaidītā apciemojuma firmas īpašniekiem nācies visu produkciju izņemt no vitrīnas un veikt dezinfekciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nav zināmi kaķa tālākie nolūki, bet zivju tirdzniecības uzņēmums par nodarīto zaudējumu cēlis pretenzijas pret paviljona īpašniekiem. Viņi savukārt sākuši veikt izmeklēšanu, kādā veidā rudais runcis spējis iekļūt paviljonā un it īpaši vitrīnā. Veikala vadība paziņojusi, ka rudais zaglis paviljonā vairāk nav manīts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl