Komentāri

LNT Brokastis viesojās Rīgas Zoodārzā, lai noskaidrotu, kā klājas slavenajiem tīģerēniem Toram un Odinam, kas piedzima pagājušā gada oktobrī.

Mazie tīģerēni nu jau ir izauguši par mazliet nebēdnīgiem tīģeru puikām – abi spēlējas un rotaļās cenšas iesaistīt arī savu mammu – tīģerieni Kristīni. Viņai gan bezjēdzīgā lēkāšana un kūleņošana dažbrīd nav pa prātam. Tāpēc līdz šim, ja abu puiku izdarības kļuva traucējošas, paslēpās tiem nepieejamā vietā. Taču nu abi tīģerēni ir kļuvuši gana veikli un tīģerienei dažreiz pat nākas mukt, lai nesajustu abu nebēdņu kodienus savā astē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk par to, kā klājas abiem tīģerēniem, to mammai un tētim, un kādi nākotnes plāni sagatavoti abiem tīģerēniem, skaties video.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl