Rīgas zoodārzā pirmo reizi apskatāmi skudrulāči

Komentāri

Rīgas Zooloģiskajā dārzā no Dienvidāfrikas valsts Gajānas ieradušies četrpirkstu tamandua jeb skudrulāču pāris. Divarpus gadus vecajam vīriešu kārtas dzīvniekam dots vārds Larijs, bet pusotrgadīgā skudrulācene ir Mērija.

Kaut arī savvaļā tamandua galvenokārt pārtiek no skudrām, termītiem, bitēm un citiem kukaiņiem, Latvijas skudru pūžņiem izpostīšana nedraud, jo Larijs un Mērija savās bezzobainajās, caurulēm līdzīgajās mutēs ar 40 centimetrus (!) garajām mēlēm no bļodiņas labprāt ķeksē arī savdabīgu kokteili, kas tiek gatavots, sablenderējot vistas gaļu, siseņus, medu, banānus, spinātus un virkni eksotisku piedevu.

Šīs sugas dzīvnieks līdz šim Rīgas zoodārzā nekad nav bijis, un par tāda eksistenci nojaušot tikai retais Latvijas iedzīvotājs, akcentē zoodārza pārstāvji.

Skaties video!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl