Rīgas Zoodārzs aicina apskatīt takinus

Komentāri

Rīgas Zoodārzā kārtējie svētki – takinu saimē ir papildinājums, tāpēc visi tiek aicināti apciemot un apskatīt mums nepazīstamos takinus.

Takins ir mazliet līdzīgs aitai, mazliet govij un arī antilopei – katrā gadījumā mums šis dzīvnieks varētu šķist gana eksotisks. Un tam ir izskaidrojums – takinu dzimtene ir Dienvidāzija, India un Ķīna, kur tas mitinās plakankalnēs. Dzīvnieks diemžēl ir uz izzušanas robežas – Rīgas Zoodārza runasvīrs Māris Lielkalns atklāj, ka pasaulē to ir palicis vien ap 25 000, tāpēc takinu saimes papildināšanās Rīgā ir nozīmīgs notikums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk par takiniem skaties video un dodies tos apskatīt uz Zoodārzu.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl