Komentāri

Desmitiem Rīgas Zooloģiskā dārza apmeklētāju šodien piedalījās tradicionālajās Putnu dienās, kuru laikā varēja iemācīties izgatavot putnu būrus.

Šogad tika izgatavoti aptuveni 300 būrīši zīlītēm, zvirbuļiem un mušķērājiem, 300 mākslīgās ligzdvietas mājas strazdiem, kā arī 100 būri meža susuriem. Meža susuris ir reti sastopams un iekļauts Latvijas īpaši aizsargājamo sugu sarakstā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šis ir speciālais susuru būris, un šis būris ceļos uz Daugavpils novada Sileni. Tā ir vienīgā vieta Latvijā, kur dzīvo meža susuri,” īpašo būri demonstrēja Rīgas zoodārza atbalsta biedrības pārstāvis Ingmārs Līdaka.

Šogad plānota meža susura dabas aizsardzības plāna izstrāde. Projekta ietvaros susurim piemērotās vietās tiks izvietotas 100 mākslīgās ligzdvietas, kas speciāli pielāgotas susuru pētīšanai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl