Policisti savalda izbēgušu bizonu

Komentāri

Neparasts notikums pārsteidzis policistus Teksasā. Laikā, kad likumsargi no rīta ieradās darbā, viņiem nebija ne jausmas, ka tiks uzdots savaldīt bizonu, kas brīvi skrien pa pilsētas ielām.

Šokējošais notikums gadījās policistiem Raundrokas pilsētā. Iedzīvotāji ziņoja, ka pa pilsētas ielām skrien sumbrs. Saukti arī par Amerikas bizonu, tie ir smagākie un lielākie sauszemes dzīvnieki rietumos. Smagākais reģistrētais tēviņš savvaļā ir svēris 1,27 tonnas, bet nebrīvē bizons var izaugt vēl lielāks. Lielākais bizons nebrīvē ir sasniedzis 1,724 tonnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad policija un dzīvnieku kontrole ieradās notikuma vietā, viņi pamanīja milzu dzīvnieku skrienam gar ielas malu. Neparasto skatu viņi nofilmēja un ievietoja sociālos tīklos, kur tas ir guvis milzu skatītāju interesi.

Policija sekoja bizonam, lai viņu novirzītu uz drošāku vietu, kur to vēlāk varētu sagūstīt. Milzu dzīvnieka īpašnieks vēlāk likumsargiem sacīja, ka sumbrs bija pārlēcis pār elektrisko žogu.

Vēlāk dzīvnieks tika veiksmīgi atdots tā īpašniekam un neviens šī skrējiena laikā necieta, pavēstīja Raundrokas policija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl