Polārlāču mazulis sper pirmos soļus skatītāju priekšā

Komentāri

Kolumbusas zooloģiskā dārza apmeklētājiem Ohaijo štatā ASV pirmo reizi dota iespēja aplūkot polārlāču meitenīti. Viņa ir pietiekami paaugusies, lai drīkstētu katru dienu doties spēlēties āra voljērā.

Kolumbusas zooloģiskā dārza apmeklētājiem nupat bijusi iespēja pirmo reizi ieraudzīt polārlāču mazuli Noru, kura piedzima pagājušā gada 6. novembrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākotnēji viņa svēra vien piecsimt gramu, tagad pieņēmusies svarā līdz 23 kilogramiem. Un, kā saka zoodārza darbinieki, polārlāču meitene attīstās ļoti labi. Apmeklētājus viņa iepriecināja, ar plunkšķi dodoties peldēt.

Par Noru rūpējas dzīvnieku kopēji, jo viņas māte par mazuli neizrāda nekādu interesi.

Kolumbusas zooloģiskais dārzs ir izpelnījies starptautisku atzinību par ieguldīto darbu, lai saglabātu un vairotu polārlāčus. Saskaņā ar zinātnieku aplēsēm, savvaļā dzīvo ne vairāk par 25 tūkstošiem šīs sugas lāču.

Tikmēr Nora turpinās iepriecināt apmeklētājus. Sekot līdzi tam, kā viņa aug, var katru dienu, jo mazajai lāču meitenei tagad tiek ļauts doties spēlēties ārpus voljēra vienu stundu dienā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl