Pieci likumi, kam piekritīs katrs kaķa saimnieks!

Komentāri
Pieci likumi, kam piekritīs katrs kaķa saimnieks!
Foto: Flickr

Lai arī mums šķiet, ka kaķis ir mājdzīvnieks un tas dzīvo pie mums, domājams, daudzi šīs radības saimnieki piekritīs, ka teicienam “kaķis domā, ka jūs dzīvojat pie viņa, nevis otrādi” ir zināma taisnība. Lūk, pieci asprātīgi likumi, kas šo visu tikai apstiprina.

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūk, pavisam īsi pieci likumi, kas tiks atrādīts tādā kā dialoga veidā, kurus izvirza nevis saimnieks, bet gan pats kaķis. Ja jums mājās pašlaik ir kaķēns un pēc šī izlasīšanas tikai pasmiesieties, pie sevis nodomājot, ka jums jau nu gan tā nebūs, pajautājiet kādam savam draugam vai radiniekam, kuram mājās ir šis četrkājainais draugs, vai jūs neesat naivs? :)

  • Kaķiem aizliegts atrasties uz mēbelēm!;
  • Nu labi, drīkst vāļāties uz mēbelēm, bet uz virtuves letes gan nē!;
  • Labi, labi, drīkst uz virtuves letes, bet ne tad, kad gatavoju ēst! Sarunāts?;
  • (Nopušas) Nu labi… lai būtu arī tajos mirkļos, kad gatavoju ēst. Bet nekādas ņaudēšanas un gulēšanas uz sejas piecos no rīta par to, ka gribi ēst!;
  • Tiksi barots arī piecos no rīta!

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl