Pēc 22 gadiem Dienvidkorejā atgriežas kāds rets dzīvnieks

Komentāri
Pēc 22 gadiem Dienvidkorejā atgriežas kāds rets dzīvnieks
Foto: EPA/ LETA

Dienvidkorejā milzu uzmanību izraisījušas pandas, kas pirms mēneša atvestas no Ķīnas. Pandu pārītis pēc pārciestās karantīnas šonedēļ pirmo reizi tikās ar apmeklētājiem.

Abas pandas – divus gadus vecā Ai Bao un trīs gadus vecais Li Bao, kas pirms nedaudz ilgāk kā mēneša svinīgā ceremonijā tika sagaidīti Seulas lidostā, šodien uzņēma pirmos viesus savās jaunajās mājās Dienvidkorejas lielākajā izklaides parkā – Samsung Everland.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīs ir pirmās pandas, kas nonākušas Dienvidkorejā pēdējo 22 gadu laikā, tāpēc izraisījušas milzīgu apmeklētāju interesi. Daudzi pandu ciemiņi arī paši bija pārģērbušies par pandām.

Pandas savvaļā ir sastopamas tikai dažās provincēs Ķīnā, un valsts jau kopš pagājušā gada 1950. gadiem laiku pa laikam atvēl tās citām valstīm kā labvēlības zīmi, ko pazīst arī kā tā dēvēto ”pandu diplomātiju”. Retie dzīvnieki Dienvidkorejai piešķirti uz 15 gadiem.

Savvaļā mājo vien nedaudz vairāk kā pusotrs tūkstotis pandu. To eksistence ir atkarīga no bambusa, kas veido 99% no pandu diētas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl