Komentāri

Un vēlreiz – paldies, paldies, paldies jums visiem! Projekts Ķepas meklē mājas noslēdzies īpaši negaidīti, pateicoties čaklajiem ziedotājiem. Šodien pēc projekta noslēguma raidījuma finālā saziedoti 51 748 eiro.

Projekts ķepas meklē mājas

Jau no šā gada augusta, attīstot pagājušā gada projekta Suns meklē mājas ideju, SMScredit.lv un Dzīvnieku policija sadarbībā ar TV3 aicināja sabiedrību atrast pastāvīgu dzīvesvietu ne tikai patversmēs mītošajiem suņiem, bet arī kaķiem un citiem ķepaiņiem, kā rezultātā radies sociālās kampaņas nosaukums Ķepas meklē mājas. Šogad sociālās kampaņas akcents tika likts arī uz to, kādu palīdzību katrs no mums var sniegt, lai suņi un kaķi sagaidītu savus saimniekus. Tika aktualizētas Latvijas patversmju ikdienas lielākās vajadzības, kuras kopīgiem spēkiem varam palīdzēt risināt, – tā ir dzīvnieku uzturēšana un ārstēšana. Jo īpaši liela atsaucība šogad bija uz dzīvnieku staidzināšanu, par ko vēlamies pateikt lielu paldies!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Projekta noslēgumā kopējai summai SMSCredit.lv pievieno vēl 5000 eiro!

Šodien TV3 ēterā Ķepas meklē mājas noslēgumā kopā ar Bez Tabu vadītāju Agnesi Drunku un Kinomānijas vadītāju Jāni Strapcānu ikvienam bija iespēja ieskatīties Latvijas dzīvnieku patversmēs un izprast, kāpēc sociālā kampaņa Ķepas meklē mājas bija mūsu mīluļiem tik ļoti nepieciešama. Varējām arī novērtēt veiksmīgo rezultātu – sirsnīgos un laimīgos ķepaiņu un ģimeņu stāstus. Papildu tam, īpašajā un lielajā sociālās kampaņas Ķepas meklē mājas noslēguma tiešraidē piedalījās sabiedrībā zināmi cilvēki – suņu un kaķu mīļi, kuri tiešraidi papildināja ar muzikāliem priekšnesumiem. Uzstājās Karīna Tatarinova, Vita Baļčunaite, Rolands Ūdrītis un citi.

Pateicoties jūsu, dārgie skatītāji un portāla Skaties.lv lasītāji, aktivitātei no augusta līdz pat šodienai, 24. oktobrim, īsi pirms 21.00 vakarā tika saziedoti 46 748 eiro, bet pēdējā brīdī AS 4finance izpilddirektors Toms Jurjevs šim ciparam pievienoja vēl 5000 (!!!) eiro no SMSCredit.lv, kas nozīmē – kopumā tika saziedoti 51 748 eiro.

Ķepas meklē mājas noslēguma raidījums

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl