Komentāri

Iepazīties, šī ir Stīvija – kaķu meitene, kura neskatoties uz nenovēršamo trūkumu, nav zaudējusi dzīvesprieku un piedzīvojumu garu!

Kaķenīte tika adoptēta no kādas patversme Īrijā pirms četriem gadiem. Jau tolaik viņa bija zaudējusi acu gaišumu, tomēr, neskatoties uz apstākļiem, viņa ir dzīvespriecīga un mīl doties garos pārgājienos kalnos. Saimnieks Patriks dāmu vada pavadā vai nes uz saviem pleciem. Abos gadījumos Stīvija izrādot dzīvo apliecinošu interesi par apkārtni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šā gada martā tandēmam plānots iekarot Īrijas augstāko kalnu Carrauntoohil. “Stīvija mani vienmēr iedvesmo, un mēs turpinām būt kopā viņas drosmes, neatlaidības un dzīves mīlestības dēļ,” norāda Patriks, kurš cita starpā audzina divus bērnus un gatavojas precēties.

I love this gal 😻

A photo posted by Patrick Corr (@mrpatrickcorr) on

Foto

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl