Komentāri

Sena Austrālijas tautas gudrība māca nekad nesmieties par krokodilu. Taču tiem austrāliešiem, kuri piedalījās pasaulē vecākā krokodila dzimšanas dienas svinībās, bija grūti atturēties no smaida.

Krokodils Kasiuss saskaņā ar Ginesa rekordu grāmatu ir ne tikai pasaulē lielākais nebrīvē dzīvojošais rāpulis, viņš ir arī vecākais. Krokodilam apritējusi 112. dzimšanas diena. Jubilārs dāvanā saņēma no vistas gaļas gatavotu torti. Par spīti savam cienījamajam vecumam Kasiusam joprojām ir lieliska apetīte, un viņš nesmādēja arī tortes svecītes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kasiuss mīt Krēga krokodilu dārzā tropiskajā Zaļajā salā Lielajā barjerrifā. Te viņš nonāca piespiedu kārtā 1984. gadā. Tolaik vēl savvaļā mītošais piecus ar pusi metrus garais un 1300 kilogramus smagais rāpulis bija kļuvis par nopietnu tuvākās apkārtnes iedzīvotāju problēmu. Viņš zaga lopus, kā arī uzbruka motorlaivām. Toreiz cīņā ar saviem gūstītājiem Kasiuss zaudēja ne tikai brīvību, bet arī kāju.

Tomēr brīvībā Kasiusam nekad neizdotos nodzīvot tik garu dzīvi. Cīnoties par ikdienas iztiku maksimālais krokodilu dzīves ilgums savvaļā ir ap 90 gadiem. Taču te Kasiusam, kur viņu pieskata jau trešās paaudzes kopēji, ne par ko nav jāraizējas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl