Pārsteidzoši: Dzērve tiek galā ar diviem tīģeriem

Komentāri
Pārsteidzoši: Dzērve tiek galā ar diviem tīģeriem
Foto: Flickr

Video, šķiet, filmēts diezgan sen, taču par tā iespaidīgumu nevar būt ne runas – ļoti drosmīga dzērve, kas kādā Ķīnas zoodārzā nejauši iekļuvusi teritorijā, kur mitinās tīģeri, veikli aizgaiņājusi plēsējus. Kā viņai tas izdevās? Skaties video!

Racionāla izskaidrojuma tam nav, taču videomateriālā skatāms acīmredzamais, bet neticamais. Šai dzīvajai radībai ir jābūt pārliecinoši drosmīgai vai arī ļoti stulbai. Lai kāds arī nebūtu šā fakta izskaidrojums, situācijas iznākums putnam ir vairāk nekā veiksmīgs, jo beigu beigās zoodārza darbinieki tīģerus uz brīdi ieslodzīja, bet dzērvi, visticamāk, nogādāja tam atbilstošajā nožogojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl