Komentāri
Pāris pārdod iedzīvi, lai radītu šos FOTO. Vai bija to vērts?
Foto: Instagram/HowFarFromHome

Pasaules apceļotāju tandēms 14 mēnešu laikā apmeklējuši vairāk nekā 30 valstis, un katrā no tām fotografējuši… dzīvniekus.

”Pirms 14 mēnešiem mēs pametām savus darbus, pārdevām visu, kas mums bija, un nolēmām apceļot pasauli. Līdz šim esam bijuši 31 valstī, un ceļojuma laikā esam sastapuši vairākus īpaši draudzīgus dzīvniekus,” pieredzē dalās azartiskie pasaules apceļotāji Šanele Kartele un Stīvs Dirnbergers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mīlestība uz fotogrāfiju ceļotājus mudinājusi vaļsirdīgos uzņēmumos iemūžinot ceļā sastaptos dzīvniekus. Lai kadrs būtu izteiksmīgāks, izmantots platleņķa objektīvs. ”Ne visi dzīvnieki ir dzimuši, lai stātos kameras priekš, bet dažiem pozēšana īpaši padodas,” akcentē Šanele un Stīvs. Viņi arī norāda, ka neviens no dzīvniekiem ”fotosesiju” laikā nav cietis.

Rezultātu ar Šneles un Stīva laipnu atļauju skaties galerijā!

Foto

Vairāk ar ceļotāju piedzīvojumiem vari iepazīties Instagram.com/HowFarFromHome un howfarfromhome.com.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl