Par interneta zvaigzni kļuvis suņuks, kam patīk vizināties ar trīsriteni

Komentāri

Kamēr citi viņa sugasbrāļi brīvo laiku vislabprātāk pavada, dzenoties pakaļ bumbiņai, Berijs ērti iekārtojas uz trīsriteņa, ko viņam sarūpējuši gādīgie saimnieki, un bauda aktīvās atpūtas prieku.

Sākotnēji trīs gadus vecais Bedlingtonas terjers savu talantu izmēģinājis uz skrituļdēļa, tomēr nu ļāvies jaunam izaicinājumam. ”Viņš gan neprot mīties, bet ļoti labi tiek galā ar pozas un līdzsvara noturēšanu,” stāsta Berija saimnieks Veins Soverbijs (Wayne Sowerby).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāteic gan, ka Berijs nav pirmais suns, kurš interneta lietotāju mīlestību izpelnījies tieši ar vizināšanos ar velosipēdu. Viņa sīvākais konkurents šobrīd ir talantīgais Normens, kurš prot ne viens noturēt līdzsvaru, bet arī mīt pedāļus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl