Pandu mazuļi pārmāca kopēju

0 Komentāru
Pandu mazuļi pārmāca kopēju
Foto: Nathan Rupert, Flickr.com

Par interneta hitu kļuvis kāds Ķīnā uzņemts video. Tajā divi pandu mazuļi mēģina pievārēt dzīvnieku kopēju, kurš atnesis zvērēniem negaršīgas zāles.

Šīs pandas jau no mazotnes iemācījušās komandas darba vērtību, jo īpaši brīžos, kad dzīvnieku kopējs tām atnesis zāles. Kā izrādās, tāpat kā maziem bērniem, arī pandu mazuļiem medikamenti negaršo, un viss, kas saistās ar to iespricēšanu, ir daudzreiz nepatīkamāk. To apzinās abas šajā video redzamās pandas. Kamēr kopējs vienam dzīvniekam mēģina iespricēt zāles, otrs visiem spēkiem cenšas traucēt cilvēku, kam uzticēts nepateicīgais darba pienākums.

Abas vienu gadu vecās pandas, kurām doti vārdi Lielais meņs un Mazais meņs, dodas uzbrukumā kopējam, kas ieradies ar negaršīgo uzturvielu serumu. Kamēr daudzviet pasaulē cilvēki sociālajos tīklos nebeidz vien dalīties ar šo video, kopējam baltajos zābakos smaids sejā nav redzams. Cīņa ar pandām nebeidzas arī pēc seruma iešļircināšanas – viens no abiem dzīvniekiem cenšas panākt nejauko cilvēku un to pārmācīt.

Pandas šobrīd ir viena no visapdraudētākajām dzīvnieku sugām pasaulē un savvaļā sastopamas vien Ķīnā, kas investē daudz līdzekļu, lai saglabātu šo sugu.

0 Komentāru