Opā! 90 gadus vecs bruņurupucis… uz riteņiem?

Komentāri

Mūsdienu pasaulē vairākkārt pierādījies, – nekas šajā dzīvē nav neiespējami! Pat tad, ja 90 gadu vecumā bruņurupucis cīņā ar žurkām zaudējis savas priekšējās divas ekstremitātes.

Jūs tagad domājat, kas ir pārsteidzošāk, – šī dzīvnieka vecums, vai tas, kas ar viņu noticis? Vai tas, ka pēc notikušā Misteram Tī tā saimnieki no veca modeļu lidmašīnas noskrūvējuši ratus un pielikuši klāt, lai večuks varētu turpināt mierīgi pārvietoties. Kā tas izskatās?

Skaties video!

Priekšējās kājas tas zaudējis kādā parastā dienā, kad Misters Tī šiverējies pa dārzu. Tam pēkšņi uzbrukusi traka žurka un nokodusi priekšējās kājas, tādējādi atstājot dzīvnieku bez iespējām pārvietoties. Samaksājot 2000 dolāru, tik un tā rupuča saimniece nezināja, ko ar radību iesākt, jo bija apdraudēta spēja izdzīvot. Viņas dēls nāca klajā ar risinājumu. Lieliski, vai ne!?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl