Komentāri
No robežsardzes ”darbiniekiem” līdz vismiermīlīgākajiem suņukiem pulcēsies Ķīpsalā
Publicitātes foto

Suņu audzētāji nebeidz pārsteigt! To apliecina starptautiskās suņu izstādes Latvijas uzvarētājs 2015 izdomas bagātā paraugdemonstrējumu programma, kas jau šajā nedēļas nogalē būs skatāma Ķīpsalā.

Līdzās suņu vērtēšanai ringos (teju 250 suņu šķirnes) un plašai zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcijai, kas piedāvā izdevīgus pirkumus, abas izstādes dienas no plkst. 11.00 līdz gandrīz 15.00 pasākumu kuplinās paraugdemonstrējumi, lai sabiedrībai vēstītu gan par suņu šķirņu daudzveidību, gan iepazīstinātu skatītājus ar suņu spējām un prasmēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzzini, kā pilsētā klājas lauku sunim!

Kā klājas lauku sunim, kas pieradis pie plašumiem un brīvas vaļas, pilsētā ar transporta pārpildītām ielām, dažādiem pārsteigumiem un negaidītām situācijām? Uzzini svētdien, 28. jūnijā, plkst. 13.40 Ilzes Zvaigznes apmācības skolas audzēkņu sagatavotajā muzikāli atraktīvajā priekšnesumā Provinces suņi Rīgas ielās. Tajā asprātīgā veidā tiks demonstrēta suņu paklausība.

Noskaidro, ko prot gudrie robežsardzes suņi!

Latvijas robežsardzes koledžas kinologi demonstrēs savu darba suņu māku gan sargāt, gan meklēt sprāgstvielas un citas aizliegtās vielas. Interesants būs arī stāsts par glābējsuņiem, kura laikā skatītāji uzzinās, kā ņūfaundlendieši un labradori kļuva par glābējsuņiem un kā viņi palīdz slīkstošiem cilvēkiem.

Piedalies arī tu!

Arī par bērniem ir padomāts – ar mazajiem skatītājiem darbosies vislabsirdīgākie un vismiermīlīgākie suņuki – kanisterapijas dalībnieki. Kamēr vecāki izzinās, kādam nolūkam un kā izmanto kanisterapiju, tikmēr bērni ar speciāli apmācītajiem suņiem varēs mīļoties un rotaļāties. Savukārt priekšnesuma Lasi ātri, lasi kopā ar suni laikā tiks veidots stāsts par suni, kura tapšanā tiks iesaistīti bērni un suņi. Bērni palīdzēs ilustrēt stāstu – būs gan jāzīmē, gan jāveido aplikācijas, bet suņi? Ko darīs suņi – to jūs redzēsiet izstādē Latvijas uzvarētājs 2015! Plašāka programma: ej.uz/suni-programa

Starptautisko suņu izstādi Latvijas uzvarētājs 2015 rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Kinoloģisko federāciju. Vairāk informācijas: bt1.lv/latwinner

Norises vieta un laiks
Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā
27. jūnijā 10.00–18.00
28. jūnijā 10.00–17.00

Ieejas biļetes
Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – 3 eiro
Pieaugušajiem – 4,50 eiro
Studentiem, pensionāriem, invalīdiem – 3,50 eiro
Ģimenes biļete (2+2; 1+3) – 10,50 eiro (ja vairāk bērnu, tad par katru bērnu – 1,50 eiro)
Autostāvvieta – 3 eiro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl