Negaidīta kompānija! Pērtiķēns “satusējis” ar kazām

Komentāri

No sava bara noklīdis pērtiķu mazulis Ķīnas dienvidos atradis negaidītas pagaidu mājas. Viņš pievienojies kazu ganāmpulkam. Kazas laipni uzņēmušas mazo ciemiņu, turpinot par viņu rūpēties.

Neparastie kadri ar pērtiķu mazuli kazas mugurā uzņemti pirms pāris dienām kādā zemnieku saimniecībā Jičuanas pilsētas tuvumā, Ķīnas dienvidos. Fermas saimnieks stāsta, ka pērtiķu mazuli kazu ganāmpulkā pamanījis pagājušajā sestdienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aptuveni 3 kilogramus smagais savvaļas iemītnieks ir acīmredzami pārbijies no neparastajām pārmaiņām savā dzīvē un salīdzinoši drošībā jūtas, tikai atrodoties uz kazas muguras.

Video

Fermas saimnieks stāsta, ka mazajam pērtiķēnam nav izveidojusies īpaša draudzība tikai ar vienu no kazām. Bez jebkādām iebildēm mazuli uz muguras nēsājušas vairākas kazas. Zālēdājas ņēmušas pērtiķēnu līdzi gan ganībās, gan rūpējušās par viņu, atrodoties kūtī.

Tiesa, viesmīlīgajām kazām varas iestādes neļaus pērtiķēnu adoptēt. Ķīnas savvaļas dzīvnieku aizsardzības organizācija paziņojusi, ka vispirms mazulim tiks atrasta vieta vietējā zoodārza, bet vēlāk no vecākiem noklīdušais dzīvnieks tiks palaists brīvībā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl