Negaidīta kompānija! Pērtiķēns “satusējis” ar kazām

Komentāri

No sava bara noklīdis pērtiķu mazulis Ķīnas dienvidos atradis negaidītas pagaidu mājas. Viņš pievienojies kazu ganāmpulkam. Kazas laipni uzņēmušas mazo ciemiņu, turpinot par viņu rūpēties.

Neparastie kadri ar pērtiķu mazuli kazas mugurā uzņemti pirms pāris dienām kādā zemnieku saimniecībā Jičuanas pilsētas tuvumā, Ķīnas dienvidos. Fermas saimnieks stāsta, ka pērtiķu mazuli kazu ganāmpulkā pamanījis pagājušajā sestdienā.

Aptuveni 3 kilogramus smagais savvaļas iemītnieks ir acīmredzami pārbijies no neparastajām pārmaiņām savā dzīvē un salīdzinoši drošībā jūtas, tikai atrodoties uz kazas muguras.

Video

Fermas saimnieks stāsta, ka mazajam pērtiķēnam nav izveidojusies īpaša draudzība tikai ar vienu no kazām. Bez jebkādām iebildēm mazuli uz muguras nēsājušas vairākas kazas. Zālēdājas ņēmušas pērtiķēnu līdzi gan ganībās, gan rūpējušās par viņu, atrodoties kūtī.

Tiesa, viesmīlīgajām kazām varas iestādes neļaus pērtiķēnu adoptēt. Ķīnas savvaļas dzīvnieku aizsardzības organizācija paziņojusi, ka vispirms mazulim tiks atrasta vieta vietējā zoodārza, bet vēlāk no vecākiem noklīdušais dzīvnieks tiks palaists brīvībā.

Lasi vēl