Neesi vienaldzīgs: iesaisties un palīdzi dzīvniekiem sameklēt mājas!

1 komentārs

Jau otro sezonu kanāls TV3 sadarbībā ar SMScredit.lv vērsīs skatītāju uzmanību un piedāvās viņiem iespēju kādam patversmes dzīvniekam tikt pie jaunām mājām. Arī portāls Skaties.lv aktīvi iesaistīties šajā projektā, lai pēc iespējas vairāk mīluļu atrastu sev jaunus saimniekus.

TV3 un SMScredit.lv aicina ieklausīties – pieci mazi ķepaiņi patversmē nonāca ar savu mammīti, bet slimības dēļ nu ir palikuši pilnīgi vieni. Ik dienu Latvijas patversmēs nonāk kucēni un kaķēni, kuriem tik ļoti nepieciešama saimnieku mīlestība. Lai satiktu savu saimnieku, ir nepieciešams laiks, pajumte un ēdiens. Tu vari palīdzēt ķepaiņiem sagaidīt to dienu, kad mājas būs atrastas. Ziedo dzīvnieku uzturēšanai un ārstēšanai. Dzīvnieku policijas tālrunis: 90006388. Un padomā, varbūt arī tu vari kļūt kādam par vislabāko saimnieku pasaulē!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Arī portāls Skaties.lv aktīvi iesaistīsies šajā projektā, publicējot veiksmes stāstus ar to, kā patversmē dzīvojošās radības tikušas pie jaunām mājām, kinologu ieteikumi, kā pareizi dresēt un audzināt no patversmes paņemtu suni un daudz ko citu, kas jebkuram liks aizdomāties – varbūt tieši tagad ir laiks jaunam mājdzīvniekam! :)

VIDEO

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

TOP komentāri

  • Inga
    0 0 0

    Inga

    Lūdzu, pārbaudiet, kā klājas tiem dzīvniekiem, kuri tika adoptēti pagājušā gada šova laikā!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl